Usługi transportowe

Transport jest usługą, która zapoczątkowała nasze działania na polskim rynku i dlatego zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie w realizacji usług transportowych procentuje każdego dnia naszej pracy, ale zawsze jednakowo sumiennie podchodzimy zarówno do transportu krajowego jak i międzynarodowego.

Usługi transportowe świadczymy dla Klientów indywidualnych, ale także dla firm i instytucji. Obszar naszego działania to przede wszystkim Polska, ale również międzynarodowe zlecenia  obejmujące państwa zrzeszone w Unii Europejskiej realizujemy bardzo często, ponieważ tego wymagają od nas Klienci, a my jako firma, która pragnie sprostać wymaganiom postawiła sobie cel finalizację każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia.

W naszej pracy korzystamy z samochodów dostawczych dopasowanych do przewozu nawet wielkogabarytowych ładunków, dzięki czemu realizujemy transport fortepianów i pianin, transport sejfów, transport mebli i pełną gamę innych transportowych.

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych usługami do kontaktu z naszą firmą. Służymy doradztwem, sprawną i rzeczową wyceną usługi oraz gwarantujemy profesjonalne podejście i terminowość.